Ekocentrum Vrátkov

Příměstské tábory 2022

 

Příměstské tábory Ekocentra Vrátkov 2022

ZAŽIJ LETNÍ LES: POZNEJ, PROŽIJ, CHRAŇ PŘÍRODU A HOSPODAŘ S NÍ

 

Milí příznivci našeho ekocentra, milí rodiče, milé děti, zveme vás na příměstské prázdninové tábory, při kterých strávíme mnoho pěkných chvil v lese, u vody, ale především v kolektivu. Během společně stráveného času se naučíme leccos rozpoznávat, pracovat s různými organismy a materiály… a možná se zúčastníme také nějakého dobrodružství : - )

 

Místo: Ekocentrum Vrátkov, Vrátkov 78

Termíny:

1.turnus: 18.-22.7.2022 - KAPACITA NAPLNĚNA

2.turnus: 15.-19.8.2022 - KAPACITA NAPLNĚNA

 

Čas: PO-PÁ, 7:30-16:30

 

Cena tábora s dotací - 1 600 Kč (Podmínkou dotace 2 000 Kč je doložení skutečnosti, že oba rodiče jsou aktivní na trhu práce (tzn. zaměstnání, OSVČ, případně soustavně se připravující na povolání, nebo aktivně vyhledávající zaměstnání) + mají děti navštěvující první stupeň základních škol na Českobrodsku). Vítáme samozřejmě všechny, nicméně pro ty, kdož nemohou doložit výše zmíněné skutečnosti, platí cena tábora 3 600 Kč.

 

V ceně: pomůcky, teplý oběd, ovoce, pitný režim, věcné ceny z celotáborové hry, a hlavně SUPER ZÁŽITEK : - )

 

Přihlášky zatím formou emailu info@ekocentrumvratkov.cz . Obsahem přihlášky je pak následující: 1. Jméno účastníka, 2. Věk účastníka, 3. Požadovaný turnus (1. nebo 2.), 4. Informace o tom, zda můžete využít dotaci 2 000 Kč (viz podmínky výše). Kapacita je omezena, neváhejte.