Ekocentrum Vrátkov

Les není jen na houby

 

Les není jen na houby

event 22. 05. 2022 | 09:00-14:00

Vydejme se společně za tajemstvím lesů okolo říčky Šembery, naučme se poznávat kouzelné byliny, seznamme se blíže s rostlinami, které možná známe, ale běžně míjíme bez povšimnutí :) Les prozkoumáme skutečně VŠEMI SMYSLY, možná se nám podaří namíchat také opravdový lektvar. 

Workshop je ideální pro rodiny s dětmi, proběhne v podobě komentované vycházky v lese, součástí budou další navazující terénní aktivity a hry právě k účelu rozpoznávání léčivých rostlin a jejich domovského prostředí. 

Celá akce se bude konat v lesním prostředí, délka vycházky je pak stanovena na cca 7 km. Doporučujeme s sebou: * svačinu a pitivo, * vhodný oděv do lesa (včetně pevné obuvi), DOBROU NÁLADU A CHUŤ K NABYTÍ DALŠÍCH INFORMACÍ :)

Kapacita workshopu/vycházky je omezená. Rezervaci na akci je nutno provést prostřednictvím informace na email: info@ekocentrumvratkov.cz o skutečnosti zaplacení vstupného 100 Kč - dospělý/50 Kč - dítě, a to prostřednictvím převodu na běžný účet: 123-1939210267/0100; variabilní symbol: 33333; do zprávy pro příjemce: počet osob v obou kategoriích + příjmení + telefonní číslo.

Akce je pořádána ve spolupráci s: Česká lesnická společnost, z. s., Ekocentrum Návraty, z. s., Místní agenda 21; Zdravá města, obce, regiony České republiky, Město Český Brod.